Sprzedaż muzyki za pośrednictwem Front Music

Uwaga. Aktualnie nie prowadzimy naboru

Jesteś w miejscu, w którym możesz sprzedać swoją muzykę. Jeżeli jesteś niezależnym twórcą muzyki, posiadasz talent i chcesz zarabiać na swojej muzyce to chętnie podejmiemy współpracę. Kupujemy od twórców podkłady muzyczne ich autorstwa. Szukamy stałych współpracowników oraz tych, którzy chcą jednorazowo sprzedać swoją muzykę. Weź pod uwagę, że nie każdy utwór nadaje się do naszego banku muzyki. My sprzedajemy muzykę tzw. produkcyjną, która wykorzystywana jest najczęściej w reklamach, filmach, animacjach oraz prezentacjach. Szukamy więc twórców muzyki, która nadawałaby się do takiego wykorzystania i którzy tworzą muzykę dobrej jakości i charakteryzującą się dobrym brzmieniem.

Szukamy muzyki w różnych gatunkach: pop, rock, hip-hop, dance, klasyczna, elektroniczna, alternatywna, techno, relaksacyjna, świąteczna, instrumentalna (np. gitara, pianino), długie kilkuminutowe i krótkie kilkusekundowe formy muzyczne. Jeśli uważasz, że Twoja muzyka może nam się spodobać, zapraszamy do kontaktu. W wiadomości koniecznie wyślij kilka próbek swoich muzycznych możliwości. Dbamy o legalność, dlatego przesłane utwory muszą być Twojego autorstwa.

Warunki przystąpienia do programu:

1. Twoja muzyka musi być oryginalna i musisz posiadać pełne prawa autorskie do kompozycji.
2. Utwory nie mogą być coverami lub przeróbkami istniejących utworów innych twórców. Muszą być to kompozycje w 100% Twoje.
3. Nie możesz być zrzeszony w organizacjach zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (np. ZAiKS).

Prześlij nam do oceny co najmniej kilka swoich utworów.

Nasza skrzynka: biuro@front-media.pl

Jak sprzedawać swoją muzykę?

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, zostaniesz poinformowany na jakiej zasadzie może przebiegać nasza współpraca.

Ile zarobię na jednym utworze?

Stawka z każdym twórcą jest ustalana indywidualnie.

Czy każdy utwór muzyczny nadaje się do Front Music?

Nasz bank muzyki specjalizuje się w sprzedaży muzyki produkcyjnej, np. do produkcji filmowych czy spotów reklamowych. Jeśli Twoja muzyka wpisuje się w charakter muzyki użytkowej lub produkcyjnej zapraszamy do kontaktu. Gatunek nie ma znaczenia - może być to zarówno muzyka instrumentalna (np. gitarowa), o brzmieniu klasycznym czy rockowym, jak i nowoczesnym jak hip-hop, dubstep, dance, house. Bardzo istotna jest jakość - współpracę zawieramy tylko z twórcami dostarczającymi utwory charakteryzujące się wysokim poziomem jakości dźwięku.