Darmowa muzyka produkcyjna do pobrania

Wszystkie poniższe pliki muzyczne są bezpłatne. Utwory znajdujące się na tej podstronie możesz pobrać za darmo i legalnie użyć jako podkłady muzyczne w produkcjach audiowizualnych - w reklamie, filmie, muzyka w tle prezentacji i innych produkcjach do celów komercyjnych i prywatnych.

Darmowa muzyka do reklam

Utwór 086 0:31 854 KB Pobierz mp3
Utwór 486 3:20 7,63 MB Pobierz mp3

Darmowa muzyka do prezentacji

Utwór 090 1:32 2,46 MB Pobierz mp3
Utwór 152 2:19 3,71 MB Pobierz mp3
Utwór 293 3:53 8,85 MB Pobierz mp3

Darmowa muzyka do filmów

Utwór 155 1:34 2,53 MB Pobierz mp3
Utwór 487 1:22 3,13 MB Pobierz mp3
Utwór 174 2:50 6,50 MB Pobierz mp3

Pliki są w formacie mp3 w jakości 224 Kbps lub 320 Kbps, 16 bit, 44,1 KHz, stereo.
Aby pobrać podkład muzyczny, kliknij prawym przyciskiem myszy na "Pobierz mp3" i wybierz "Zapisz element jako..." i wybierz miejsce na swoim dysku, gdzie ma zostać zapisany plik.

Zasady wykorzystania darmowych utworów muzycznych z banku muzyki Front Music

Wszystkie powyższe utwory są darmowe. Możesz je legalnie użyć w synchronizacji w materiałach audiowizualnych: w reklamie radiowej, telewizyjnej, jako muzyka w tle w prezentacji multimedialnej, filmie promocyjnym i reklamowym (w tym filmy na YouTube, Facebook i Vimeo), filmie komercyjnym, spocie, animacji, centrali telefonicznej, publiczne odtwarzanie. Powyższe darmowe podkłady muzyczne nadają się zarówno do wykorzystania komercyjnego, jak i prywatnego. Nie możesz tych plików muzycznych rozpowszechniać samodzielnie (np. na stronie internetowej do pobrania, na nośnikach pamięci darmowych ani tych w sprzedaży). Są to gotowe podkłady muzyczne, które możesz legalnie wykorzystać jako muzyka w tle filmu, prezentacji lub reklamy w całości lub też fragmentami.

Jeżeli muzyka wykorzystana jest w filmie (fabularnym, dokumentalnym, animowanym, reportażu) konieczne jest umieszczenie informacji o pochodzeniu utworu: widoczna informacja tekstowa w przypisach do filmu o treści "Muzyka: bank muzyki Front Music" lub inna treść skonsultowana z właścicielem banku muzyki Front Music. W tej sprawie prosimy o kontakt.

Jeżeli muzyka wykorzystana jest w prezentacji lub filmie (materiale) publikowanym tylko w Internecie (strona internetowa, portal wideo i portale społecznościowe jak np. YouTube, Vimeo, Facebook, Dailymotion) konieczne jest umieszczenie informacji o pochodzeniu utworu. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • Sposób 1: wstawienie widocznej informacji tekstowej w opisie filmu o treści "Muzyka: bank muzyki Front Music www.front-music.pl", gdzie, o ile to umożliwia portal, adres www.front-music.pl powinien być linkiem aktywnym do adresu http://www.front-music.pl (link aktywny to taki, na który można kliknąć)
  • Sposób 2: widoczna informacja zawarta w filmie lub prezentacji o treści "Muzyka: bank muzyki Front Music" wyświetlana co najmniej 2 sekundy lub w przypadku prezentacji zawarta na co najmniej jednym slajdzie

Interesuje Cię więcej muzyki?

Polecamy przegląd naszej bazy utworów płatnych:
muzyka do filmów, muzyka do prezentacji, muzyka do reklam.

W naszej bazie znajdziesz podkłady muzyczne w różnorodnym stylu. Katalog podkładów muzycznych opisany jest pod kątem gatunku jak i cech i nastroju np. muzyka spokojna, wzruszająca, energiczna, romantyczna, wesoła, smutna, wolna i szybka. Wybierz taką jaką jaka będzie najbardziej odpowiednia w Twoim filmie, reklamie lub prezentacji.