Produkcja muzyki na zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej ścieżki dźwiękowej do swojej produkcji lub podkładu muzycznego, który idealnie pasowałby do istniejącej już animacji lub filmu? A może potrzebujesz muzykę użytkową innego zastosowania?

Komponowanie muzyki

Jeżeli nie znalazłeś w naszym banku muzyki podkładu muzycznego, który odpowiadałby na Twoje potrzeby, możemy wyprodukować na zlecenie muzykę specjalnie dla Ciebie - muzykę "szytą na miarę". Oferujemy komponowanie muzyki na zamówienie. Cechuje nas twórcze podejście, doświadczenie i profesjonalne zaangażowanie.

Muzyka na zamówienie

Komponujemy muzykę na indywidualne potrzeby. Oferujemy tworzenie muzyki do reklam, filmu, gier, prezentacji itd. Tworzymy takie formy dźwiękowe jak: muzyka do reklamy, muzyka do oprawy telewizyjnej i radiowej, muzyka pod spot, stager, liner, bed, jingiel, headliner, stinger, logo, zajawki, intro, outro i innej muzyki użytkowej. Realizujemy różnorodne zlecenia: potrzebujesz muzyki na imprezę firmową lub szkolną? masz zespół i szukasz kogoś, kto stworzyłby podkład muzyczny? chcesz nagrać piosenkę i potrzebujesz oryginalnego podkładu muzycznego? potrzebujesz podkładu muzycznego do filmu bądź reportażu? potrzebujesz specyficznej muzyki do innej swojej produkcji komercyjnej lub prywatnej? Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, to zapraszam do kontaktu.

Koszt stworzenia muzyki określany jest indywidualnie, dlatego jeśli masz pytanie dotyczące zamówienia kompozycji muzycznej zapraszamy do kontaktu: biuro@front-media.pl.

Przykładowe podkłady muzyczne znajdziesz w naszym banku muzyki. Wybierz kategorię w menu po lewej stronie (gatunek muzyczny) i posłuchaj wybranych utworów.