Nagrania lektorskie

Realizujemy profesjonalne usługi lektorskie.

Usługi lektorskie

Aktualnie dostępny jest męski głos. Idealnie pasuje do filmów promocyjnych, spotów radiowych i telewizyjnych, do zapowiedzi i powitań telefonicznych, IVR, infolinii, filmów i prezentacji.

Posłuchaj głosu lektora:

Cennik nagrań lektorskich

Pole emisjiCenaJednostka
Prezentacja, film50 zł *strona A4
Radio lokalne50 zł30 sekund
Radio ogólnopolskie250 zł30 sekund
Telewizja lokalna70 zł30 sekund
Telewizja ogólnopolska500 zł30 sekund
Telewizja tematyczna300 zł30 sekund
Supermarkety, sklepy, publiczne odtwarzanie100 zł30 sekund
Głosowa reklama samochodowa100 zł30 sekund
Centrala IVR200 zł60 sekund
Zapowiedź telefoniczna, poczta głosowa30 zł15 sekund

Powyższy cennik zawiera orientacyjne ceny netto za wykonanie nagrania lektorskiego. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Czas realizacji standardowego nagrania nie przekracza dwóch dni roboczych, przy dłuższych nagraniach termin określany jest przy wycenie.
* Minimalny koszt zamówienia: 100 zł + VAT

Zapraszamy do kontaktu: biuro@front-media.pl

Aby zamówić nagranie, napisz proszę na powyższy adres e-mail. W wiadomości prześlij tekst, który ma zostać nagrany przez lektora, oraz informację o polu emisji nagrania (np. prezentacja firmowa, film na YouTube, zapowiedź telefoniczna w centrali firmowej). W odpowiedzi otrzymasz wycenę wykonania usługi. Po akceptacji ceny zamówienie zostaje przyjęte do realizacji i kiedy nagranie będzie gotowe, zostanie przesłane do Ciebie pocztą elektroniczną wraz z fakturą do opłacenia.

Reklama w mediach

Oferujemy nagrania lektorskie do reklam radiowych i TV. Głos lektorski to jeden z najważniejszych elementów dobrze zrealizowanej reklamy. Dzięki lektorowi reklama to nośnik przekazu.

Zapowiedzi telefoniczne

Realizujemy profesjonalne zapowiedzi telefoniczne - od prostych i krótkich powitań po rozbudowane centrale telefoniczne IVR i infolinie. Każda wykonana przez nas zapowiedź telefoniczna cechuje się wyraźnym dźwiękiem.

Powitania telefoniczne

Jeśli potrzebujesz powitania telefonicznego, zapowiedzi głosowej lub innego komunikatu lektorskiego, my zrealizujemy go dla Ciebie. Powitania telefoniczne to istotny element wizerunku firmy oraz skuteczne narzędzie w komunikacji z klientami.

Zapowiedzi sponsorskie

Wykonujemy nagrania lektorskie do zapowiedzi sponsorskich na potrzeby telewizji, radia i innych mediów. Wykonujemy lektroskie billboardy sponsorskie i inne zapowiedzi i komunikaty wykorzystywane w reklamie.