Nagrania lektorskie

Realizujemy profesjonalne usługi lektorskie. Nie przejmuj się wynajmem studia, ani zatrudnianiem lektora. Zamów nagranie lektora do swojej produkcji. Gotowe nagranie w pliku dźwiękowym mp3 lub wave otrzymasz na maila.

Usługi lektorskie na zamówienie

Aktualnie dostępny jest męski głos. Idealnie pasuje do filmów promocyjnych, animacji, spotów radiowych i telewizyjnych, do zapowiedzi i powitań telefonicznych, IVR, centralek telefonicznych, infolinii, filmów i prezentacji.

Posłuchaj głosu lektora:

Ogólny cennik nagrań lektorskich

Cena za wykonanie nagrania zależy od pola emisji i długości tekstu

Pole emisjiCenaJednostka
Internet, animacja, prezentacja, film60 zł *strona A4
Radio lokalne100 zł30 sekund
Radio ogólnopolskie250 zł30 sekund
Telewizja lokalna100 zł30 sekund
Telewizja ogólnopolska500 zł30 sekund
Telewizja tematyczna300 zł30 sekund
Supermarkety, sklepy, publiczne odtwarzanie100 zł30 sekund
Głosowa reklama samochodowa100 zł30 sekund
Centrala IVR200 zł60 sekund
Zapowiedź telefoniczna, poczta głosowa50 zł15 sekund

Powyższy cennik zawiera orientacyjne ceny netto za wykonanie nagrania lektorskiego. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Czas realizacji standardowego nagrania nie przekracza dwóch dni roboczych, przy dłuższych nagraniach termin określany jest przy wycenie.
* Pierwsza strona: 100 zł + VAT, każda następna: 50 zł + VAT

Zapraszamy do kontaktu: biuro@front-media.pl

Aby zamówić nagranie, napisz proszę na powyższy adres e-mail. W wiadomości prześlij tekst, który ma zostać nagrany przez lektora, oraz informację o polu emisji nagrania (np. prezentacja firmowa, film na YouTube, zapowiedź telefoniczna w centrali firmowej). W odpowiedzi otrzymasz wycenę wykonania usługi. Po akceptacji ceny zamówienie zostaje przyjęte do realizacji i kiedy nagranie będzie gotowe, zostanie przesłane do Ciebie pocztą elektroniczną wraz z fakturą do opłacenia.

Jakiego nagrania potrzebujesz?

 • Lektor do filmu lub animacji

  Narrator w filmie i animacji to nieodłączny element dobrze skomponowanego materiału informacyjnego i reklamowego. Dzięku głosowi lektora odbiorca treści łatwo przyswaja wiedzę i treści - dużo przystępniej i skuteczniej niż np. napisy.

 • Reklama w mediach

  Oferujemy nagrania lektorskie do reklam radiowych i TV. Głos lektorski to jeden z najważniejszych elementów dobrze zrealizowanej reklamy. Dzięki lektorowi reklama to nośnik przekazu.

 • Zapowiedzi telefoniczne

  Realizujemy profesjonalne zapowiedzi telefoniczne - od prostych i krótkich powitań po rozbudowane centrale telefoniczne IVR i infolinie. Każda wykonana przez nas zapowiedź telefoniczna cechuje się wyraźnym dźwiękiem.

 • Powitania telefoniczne

  Jeśli potrzebujesz powitania telefonicznego, zapowiedzi głosowej lub innego komunikatu lektorskiego, my zrealizujemy go dla Ciebie. Powitania telefoniczne to istotny element wizerunku firmy oraz skuteczne narzędzie w komunikacji z klientami.

 • Wskazania sponsorskie

  Wykonujemy nagrania lektorskie do wskazań sponsorskich na potrzeby telewizji, radia i innych mediów. Wykonujemy lektroskie billboardy sponsorskie i inne zapowiedzi i komunikaty wykorzystywane w reklamie.

 • Komunikaty głosowe

  Z przyjemnością wykonamy różnego zastosowania lektorskie komunikaty głosowe np. alarmowe, przemysłowe, pożarowe, reklamowe. Z takich usług chętnie korzystają centra handlowe, firmy budowlane, właściciele sklepów.

Jak przebiega proces zamówienia i realizacji nagrania?

 1. Prześlij tekst do wyceny na adres e-mail. Podaj informację gdzie będzie emitowane nagranie lektorskie. Jeżeli jest to niezbędne, podaj inne informacje jak np. specyfika produkcji lub oczekiwany charakter nagrania.
 2. Wycena usługi - na podstawie posiadanych informacji prześlę wycenę wykonania nagrań do akceptacji.
 3. Realizacja nagrania - gotowe nagranie jest zazwyczaj gotowe w ciągu dwóch dni roboczych (w przypadku większości zleceń) lub nieco dłużej, jeżeli tekst jest obszerniejszy.
 4. Otrzymujesz fakturę za wykonanie nagrania lektorskiego, którą przesyłam razem z gotowym nagraniem na Twoją pocztę e-mail.