Czym jest Front Music?

Front Music to bank muzyki i dźwięków. Znajdziesz tutaj w pełni legalne pliki muzyczne, do których możesz wykupić licencję i legalnie użyć w swojej produkcji, zarówno prywatnej, jak i komercyjnej.

Utwory zamieszczone do odsłuchu na stronach banku muzyki Front Music są wersjami demonstracyjnymi o obniżonej jakości dźwięku i nałożonym znakiem wodnym. Po opłaceniu licencji otrzymasz utwór w oryginalnej jakości i możliwość pobrania pliku w formacie wave 44,1 Khz 24bit stereo lub mp3 320 kbps (do wyboru).

Dlaczego warto korzystać z banku muzyki Front Music?

Dużą zaletą jest przede wszystkim niska cena. Za bardzo atrakcyjną cenę otrzymujesz wysokiej jakości muzykę. Nie są to utwory z darmowych baz muzyki, ani dźwięki o brzmieniu midi. W swoich zasobach mamy oryginalną muzykę o świetnym profesjonalnym brzmieniu.

Wykupując licencję raz, podkład muzyczny możesz wykorzystać wiele razy. Korzystanie z utworów nie wymaga opłat: ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP, ZASP.

Naszej muzyki nie znajdziesz nigdzie indziej. Na wszystkie utwory z naszej bazy tylko my posiadamy prawo dystrybucji. Warto być oryginalnym.

Atutem naszego banku muzycznego jest również różnorodność oferowanej muzyki. W swoich zasobach posiadamy podkłady muzyczne takich gatunków jak rock, pop, hip-hop, muzyka poważna, muzyka taneczna. Zasoby banku są stale powiększane, aby sprostać wszystkim wyszukanym potrzebom klientów.

Gdzie mogą być wykorzystana muzyka z banku muzyki Front Music?

Polem eksploatacji mogą być reklamy radiowe i telewizyjne, oprawa stacji radiowych i telewizyjnych, filmy internetowe, prezentacje multimedialne, gry i aplikacje komputerowe i mobilne, sklepy, centrale telefoniczne oraz inne. Udzielamy licencję na użytkowanie utworów, dzięki czemu w pełni legalnie korzystasz z zasobów naszego banku muzyki. Szczegóły licencji oraz jej zakres znajdziesz na podstronie Licencja.

Czy podkłady muzyczne mogą być edytowane?

Jeśli wykupiono licencję to utwory mogą być na potrzeby produkcyjne edytowane, przycinane, dodawane inne dźwięki, wokal, nagranie lektorskie. Wynik końcowy może być rozpowszechniany zgodnie z warunkami wykupionej licencji.

Realizujemy również nagrania lektorskie na potrzeby reklam, filmów, prezentacji, infolinii i zapowiedzi telefonicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem.